Ráda s Vámi sdílím své příběhy, přes které se můžeme více pochopit a propojit.

- Nikol


"Zázrak: Čím více sdílíme s druhými, tím více máme."
- Leonard Nimoy


BLOG / VIDEO


Ve videu sdílím, jak navázat spojení se svou duší. Jak s ní pracovat, promlouvat a jak jí následovat. Popsané jsou různé způsoby práce na sobě. Vysvětluji i rozdíl mezi nasloucháním svého srdce a ega. A také rozdíl mezi iluzí a pravdou (tou vaší).
Více ve videu níže:

Dnešní doba je plná duchovních technik, praktik, terapií, seminářů i přednášek na všemožná témata. Ale často se v praxi setkávám s nesprávným pochopením "duchovna" jako takového i s negativními reakcemi. Rozhodla jsem se přiblížit, co opravdu znamená žít duchovno, nebo jak vnímat svůj život z pohledu duchovna. Co JE, ale i co NENÍ duchovní cesta.


Naučme se ji přijímat s lehkostí. Vše nové, každá mince má svou pozitivní i negativní stránku. Je jen na nás, kterou se rozhodneme vidět, a kterou se rozhodneme prožít.

Na hlavě se mi zrodily první tří stříbrné vlasy. Můžu v tom vidět svůj věk, že stárnu a že ani mě o nemine. Můžu vidět všechna negativa,...

V poslední době se hodně otevírají témata "mužství" v dnešní době. Přichází ke mně příběhy mužů, o kterých se nemluví. A sdílí svou ne/spokojenost ve vztazích. Ve videu najdete:


Ať už máš vztah se svou mámou jakýkoli, ať chceš nebo ne, ať jste v kontaktu nebo ne, ať ji miluješ nebo nenávidíš, tak to je a stále bude tvým nejsilnějším poutem. Na tomto světě jsi díky ní. To ona tě počala. Ona ti dala život. Nebýt jí, nejsi tady. Ale ty tady jsi jenom díky ní, skrze ni....

Ve sluchátkách mi hraje skladba, která pro mě byla během mé puberty důležitá, protože poukazovala na to, co jsou ženy schopny udělat se svým tělem kvůli muži. Byla to asi první písnička o sebelásce a sebehodnotě, kterou jsem slyšela. Sledovala jsem klip a po tvářích mi tekly slzy. Byla jsem tehdy ještě mlaďunký trlo, ale když si na to vzpomenu......

Byla jsem pozvaná k rozhovoru pro AETV.cz, abych promluvila o sexuálním zneužívání. Sdílím svůj příběh naprosto otevřeně, ale i vysvětluji, jak zásadně může tahle zkušenost ovlivnit vztah ženy (dívky, dítěte) sama k sobě. Jaké jsou běžné extrémy, se kterými se se svými klientkami setkávám na terapiích. I jak vůbec začít.