Seminář: Probuzení síly duše I.

12.11.2022

Termín:  12.11.2022

Čas:         10:00 - 17:00 

                (může se protáhnout)

Místo:      Dykova 6, Prostějov

Cena:       2 000,- 

Jídlo:        vlastní s sebou


                                                          

Informace k semináři

Probuzení síly duše I.

  • Jednodenní seminář je nabitý informacemi, technikami i vlastními prožitky. Je plně zaměřený na vás, vaši duši a návrat k vlastní energii i síle.
  • Již dlouho žijeme odpoutáni, nebo jsme odpoutávaní od naší energie a vlastní síly. Nikdo nás nevedl k víře v sebe, či k vnímání vlastního těla. Cílem semináře je předat vám maximum, abyste byli schopní žít naplněný a spokojený život. Pochopit sami sebe. Propojit se se svou duší. Naučit se jí naslouchat, ale i následovat její vedení. Mít láskyplné vztahy se svými blízkými. Objasníme, jak pracovat s manipulátory a lidmi, kteří vám ubližují. Aby se ve vaše vztazích mohl projevit vzájemný respekt, přijetí, láska a soucit. Žít ve vztahu, který vás bude naplňovat a vy budete schopni porozumět podstatě vztahů. Začít věřit sami sobě. Dokázat se postavit sami za sebe. Mít v malíku největší duchovní ctnosti: vytrvalost trpělivost a odvaha. Žít své poslání, své sny. Tohle všechno můžete mít, pokud se rozhodnete začít ve svých životech dělat změny. Změny, které jsou pro vaše nejvyšší dobro.
  • Předáme vám všechny funkční techniky, které vám pomohou se znovu spojit se sebou, s matkou Zemí a Vesmírným zdrojem. Propojíte se se svým tělem tak, abyste rozuměli jedinečné řeči svého těla. Abyste pochopili, co se s vámi děje v nepříjemných životních situacích. Všechny techniky jsou základní a jednoduché, je potřeba si je jen zažít jako čistění zubů.
  • Probereme i témata, se kterými se běžně setkáváme při práci s klienty - kde dochází ke špatnému pochopení. Nastíníme i problémy, se kterými se na své cestě můžete setkat. Kde vás to může odvádět a na co je dobré si dát pozor.
  • Prakticky si vyzkoušíte pod naším vedením některé (ty nejdůležitější) techniky. Budeme vám pomáhat dostat se hlouběji. Nasměrujeme vám k pochopení, proč vám něco nejde, nebo čemu se bráníte, čeho se bojíte.
  • Bude prostor i pro dobrovolné sdílení. Je možné, že se seminář protáhne. Ponechejte si časovou rezervu.
  • Počet míst je omezený. Pro zájem, prosím, vyplňte závazný objednávkový formulář níže. 

Naše osobní sdílení:

Tento seminář si nás zavolal po zkušenostech se svými klienty. Já, Nikol, pracuji se svými klienty jako alternativní intuitivní terapeutka a Iveta jako duchovní průvodkyně. Přestože obě dvě předáváme svým klientům veškeré informace, které potřebují na své cestě. Dostávají se k nám informace, že si sami doma nedokáží pomoct. Prakticky neví, jak se sebou pracovat, nebo co mají konkrétně dělat. Proto jsme se rozhodly vytvořit současný koncept semináře Probuzení síly duše (PSD). Chceme vám předat vše, co známe, co umíme, co učíme, s čím samy pracujeme. Chceme vám ulehčit práci, jak jenom samy dokážeme. Ale odmakat si to už musíte sami.

Rozložily jsme informace a techniky do dvou seminářů. Některé techniky jsou opravdu složitější, je potřeba znát a zvládat základ.

Seminář PSD I. je pro všechny, kteří se chtějí naučit pracovat se sebou. Navázat se sebou kontakt. Umět si poradit v životních zkouškách.

Seminář PSD II. bude pro ty, kteří mají zájem jít více do hloubky. Pracovat na své duchovní cestě. Pro účastníky semináře Hvězda I., II., III. u Ivety.

Neděláme ze sebe "duchovní mistry". Na nic si nehrajeme. Ale intenzivně makáme. A tohle vám budeme chtít předat - všechny naše zkušenosti v praxi. V životě není nic zadarmo a je potřeba něco pro to naše štěstí udělat. Respektujeme každého jako bytost i s tím, s čím přichází. Ale všechny masky, které je potřeba sundat, půjdou dolů. Pro ty, kteří jsou stále v roli oběti, tento seminář asi nebude to pravé ořechové pro vás. Ale rozhodnutí je jen na vás, jednoduché to mít ale nebudete.

Můžete si připravit i témata nebo otázky přímo na seminář. Pokud bude čas, dáme vám prostor.

Pokud budete mít dotazy k semináři, kontaktujte jednu z nás a my vám na vše odpovíme. 

Bližší informace pošleme přímo zájemcům.

Budeme se na vás těšit Nikol a Iveta💛

Objednávkový formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.