Webinář - Osvoboď svou duši

25.02.2023

25.2.2023 - Tento den jsem vybrala schválně kvůli energii, kterou nese. Hned tři sedmičky poukazují na obrovský posun vpřed, odhodlání ke změnám, započetí nových cest, převzetí kormidla svého života, projevení odvahy, jít si za svým i přes rizika, a to hned díky sedmičkovému dnu i roku. Bude dostupná energie. Riziky jsou myšleny strachy, obavy, překročení svých limitů a hranic. Dovolit si zbořit, co nestojí na pevných základech a využít energie vzestupu k tvorbě nové reality tady a teď. Tyto změny budou podporovány vaší posílenou intuicí a ochranou z Vesmíru.  


Termín: 25.02.2023

Čas: 12:00 - 18:00

Cena: 1 100,- nebo 48 EUR

Místo: online / odkaz bude zaslán

Informace k webináři

Osvoboď svou duši

 • Jednodenní seminář je nabitý informacemi, technikami i vlastními prožitky. Je plně zaměřený na vás, vaši duši a návrat k vlastní energii i síle.
 • Předám Vám veškeré techniky, které jsem se během své 8.leté praxe naučila a se kterými běžně pracuji na sobě i se svými klienty.
 • Po celou dobu webináře se vás budu snažit navést, abyste sami odhalili: Kde jste se odpoutali sami od sebe a od své vlastní síly. Proč jste přestali věřit sami sobě a své intuici. Kdy jste přestaly naslouchat moudrosti vlastního těla. 
 • Tady na téhle planetě jste ale hlavně proto, abyste byli schopní žít naplněný a spokojený život. Abyste pochopili sami sebe. Aby jste se propojili se svou duší. Naučili se jí naslouchat a následovat její vedení.
 • Velkým zrcadlem vám jsou vaše vztahy - partnerské, rodinné, pracovní, přátelské, i s těmi, které vůbec neznáte. Objasním, jak pracovat s manipulátory a lidmi, kteří vám ubližují. Aby se ve vaše vztazích mohl projevit vzájemný respekt, přijetí, láska a soucit, je potřeba je nejprve naplno pochopit. Mít v malíku největší duchovní ctnosti: vytrvalost trpělivost a odvaha. 
 • Dovolit si žít své poslání, své sny. Tohle všechno můžete mít, pokud se rozhodnete začít ve svých životech dělat změny. Změny, které jsou pro vaše nejvyšší dobro.
 • Předám vám všechny funkční techniky, které vám pomohou se znovu spojit se sebou, s matkou Zemí a Vesmírným zdrojem. Propojíte se se svým tělem tak, abyste rozuměli jedinečné řeči svého těla. Abyste pochopili, co se s vámi děje v nepříjemných životních situacích. Všechny techniky jsou základní a jednoduché, je potřeba si je jen zažít jako čistění zubů.
 • Probereme i témata, se kterými se běžně setkávám při práci s klienty - kde dochází ke špatnému pochopení. Nastíníme i problémy, se kterými se na své cestě můžete setkat. Kde vás to může odvádět a na co je dobré si dát pozor.
 • Prakticky si vyzkoušíte pod mým vedením některé (ty nejdůležitější) techniky. Pomůžu vám dostat se hlouběji. Nasměruji vás k pochopení, proč vám něco nejde, nebo čemu se bráníte, čeho se bojíte.
 • Bude prostor i pro dobrovolné sdílení. Je možné, že se webinář protáhne. Ponechejte si časovou rezervu.
 • Počet míst je omezený. Pro zájem, prosím, vyplňte závazný objednávkový formulář níže. Rezervaci potvrdím emailem po přičtení platby na účet. 

Můj osobní vzkaz pro vás:

Tento webinář si mě zavolal sám. Běžně se věnuji svým klientům jako alternativní intuitivní terapeutka, koučka, lektorka i duchovní průvodkyně. Přestože se snažím svým klientům předávat na terapiích maximum ze své práce, dostávají se ke mně informace, že si sami doma nedokáží pomoct. Prakticky neví, jak se sebou pracovat, nebo co mají konkrétně dělat. Proto jsem se rozhodla vytvořit současný koncept webináře Osvoboď svou duši. Mým cílem je předat vám vše, co znám, co umím, co učím, s čím sama pracuju. Chci se pokusit ulehčit vám práci a pomoct vám odhodlat se k práci na sobě, jak jenom sama dokážu. Ale odmakat si to už musíte sami.


Nedělám ze sebe "duchovní mistryni". Na nic si nehraju. Ale intenzivně makám na tom, co mi v životě nevyhovuje. Díky tomu mám takové výsledky - mám láskyplný vztah se svým manželem, na kterém jsem si opravdu musela dlouho počkat, dělám práci, která mě baví, naplňuje a je mým životním posláním a stále si plním svá přání a sny. Nepíšu to proto, abych se tím chlubila. Ale abych vám ukázala, že vše, po čem toužíte je možné. Ale je to jen na vás, co pro to jste schopni udělat. Proto vám chci předat všechny své zkušenosti. V životě není nic zadarmo a je potřeba pro to svoje štěstí taky něco udělat. Respektuji každého jako bytost i s tím, s čím přichází. Ale všechny masky, které je potřeba sundat, půjdou dolů. Pro ty, kteří jsou stále v roli oběti, tento seminář asi nebude to pravé ořechové. Ale rozhodnutí je jen na vás, jednoduché to mít ale nebudete.

Můžete si připravit i témata nebo otázky přímo na webinář. Na konci bude čas, takže dostanete prostor. Můžete mi je zaslat předem do objednávkového formuláře, nebo to nechat na webinář. 

Pokud budete mít dotazy k semináři, napište mi, ráda vám vše zodpovím.

Bližší informace pošlu přímo zájemcům.

Budu se na vás moc těšit Nikol 💛

Objednávkový formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.