WEBINÁŘ - Otevřeně o sexuálních traumatech

04.07.2021


Online událost


Termín:   04.07.2021 

Čas:         10:00 - 16:00 

Cena:       550,- CZK / 23,- EURPro koho je webinář určený: 


Pro všechny ženy, které si prošly sexuálním obtěžováním, zneužíváním nebo znásilněním. Ale i pro muže, které mají takovou ženu po svém boku a neví, jak s ní někdy vyjít. Budeme otevírat, co se v ženě děje při traumatech. Jak jí to ovlivňuje život poté a v jakých oblastech se to projevuje nejčastěji. Jaké emoce to probouzí, které stahují dolů. Jak taková zkušenost nabourává sebeláskou, sebevědomí a sebe-hodnotu. Jak se projevuje žena s tímto traumatem ve vztahu, jaké partnery potkává, jakou je sama partnerkou. Jak žena vnímá sama sebe jako ženu, jak vnímá své tělo. A samozřejmě, jak s tím vším pracovat. Budeme se zaměřovat také na práci s "pachatelem".

Projdeme si témata:

> emoce
> sebevědomí, sebe-hodnota, sebeláska
> vlastní tělo
> sexualita
> vztahy
> pachatel
> práce na sobě (fáze léčebného procesu)


Podle času a zájmu můžeme otevřít téma, proč se takové věci dějí právě nám. Ale to vše záleží na energii a nastavení celé skupinky.
Zodpovím vám všechny dotazy. Můžete mi zasílat otázky (na email nebo do messengeru) předem, nebo si je připravte k vysílání. Pokud se najde nějaká odvážná žena a otevře se veřejně, mohu jí intuitivně načíst, v jaké fázi procesu se nachází, případně co ji čeká. Webinář bude pro někoho informativní. Ale bude i prostor ke sdílení a otevření dalších témat, která vás v souvislosti s tímto tématem, zajímají.
Tohle téma je zatím stále tabuizováno. A proto je potřeba, aby měly ženy možnost o těchto věcech mluvit a měly stabilní opěrný bod, když je nejhůř.
Po celou dobu webináře můžete zůstat v anonymitě - je důležité, abyste se cítili v bezpečí a nebyly pod tlakem ze zveřejnění.


DŮLEŽITÉ:


Počet míst je omezený kvůli zachování otevřenosti a bezpečnému prostředí!


Záznam z webináře bude poskytnut POUZE účastníkům webináře. Platba ani potvrzení místa na webináři neznamenají právo na zaslání webináře. Pokud se přihlásíte jen kvůli záznamu, NEBUDE vám poskytnut a nemáte nárok na vrácení platby! Děkuji za pochopení.

Čas je pouze orientační, je možné, že se nám to protáhne (z minulých zkušeností plus mínus hodina). Nechávám časový rámec otevřený. Počítejte s tím, pokud se rozhodnete být až do konce.


V případě zájmu, prosím, vyplňte formulář níže. Obratem vám přijdou detaily k platbě. 

Odkaz pro vysílání budu zasílat v den webináře. Není potřeba nic instalovat.


PODMÍNKY ÚČASTI:


Vyplněný formulář a platba na účtu nejpozději v pátek. V den webináře se nedá už přihlásit ani přidat k účastníkům.


Budu se na vás moc těšit.


S láskou Nikol


Objednávkový formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu obratem.